AKO VRÁTIŤ/VYMENIŤ?

Nesedí Vám veľkosť, nepáči sa Vám materiál či sa v novom kúsku necítite dobre? Nevadí, tovar nám pošlite v lehote 14 dní od jeho prevzatia späť. Tovar, ktorý vrátite, musí byť nenosený, v pôvodnom nezničenom obale a s visačkou. Do balíčka nezabudnite vložiť formulár pre odstúpenie od zmluvy, ktorý zasielame spolu s tovarom. V pripade, že ste formulár neobdržali, môžete si ho stiahnuť tu. Čitateľne vypíšte číslo Vašej objednávky, informáciu o tom, čo nám vraciate a číslo účtu pre vrátenie peňazí.

 

Príslušnú čiastku Vám zašleme na účet najneskôr do 14 pracovných dní odo dňa odstúpenia od zmluvy. Vrátený tovar prosím neposielajte na dobierku. Takto zaslaný tovar neprevezmeme a zbytočne sa Vám vráti späť. Zásielku odporúčame poistiť. O zaslaní tovaru späť nás prosím vopred informujte prostredníctvom správy na facebooku, sms správou alebo telefonicky na tel. c. +421 907 377 364.

 

V prípade výmeny tovaru postupujte prosím rovnako. Poštovné je v prípade výmeny zdarma.

 

Adresa na vrátenie tovaru:

 

CityFashion, s.r.o.

Záhrebská 5

811 05 Bratislava

 

AKO REKLAMOVAŤ?

 

Ak s tovarom niečo nie je v poriadku, dajte nám prosím vedieť na tel. čísle +421 907 377 364 alebo e-mailom na eshop@satin.sk.

Reklamovaný tovar spolu s kópiou daňového dokladu a dôvodom reklamácie pošlite prosím na vyššie uvedenú adresu. Záručná doba je 24 mesiacov odo dňa doručenia tovaru.

 

 


Žiadne produkty

Bude určené Doprava
0,00 € Spolu

Pokladňa